Followers

Friday, September 30, 2011

September 30, 2011


Don't get confused, okay!? "I'm the in front one, maaaa....!"






Terima kasih ELLY dan MIMI. Review kamu berdua memang oooonik...! Jom group hug!

Thursday, September 29, 2011

September 29, 2011


YA ALLAH! Uniform sekolah anak aku! Siap la engkau kena bebel! Ayah tak campur! Wait till your mother gets home!

Wednesday, September 28, 2011

September 28, 2011


I love nasi ayam... but eating nasi ayam in a polistrine container...  amat MENJENGKELKAN!
(Polistrine sangat tidak mesra alam, okay!!?)






Thanks pada IWASE KENZO / PROCAMNET sebab review blog ni... Kamu sangat kool...!

Tuesday, September 27, 2011

September 27, 2011


I got this really, really, really annoying bad cough... Tiap kali batuk, bergegar otak. Ubat macam tak jalan...? Any petua, guys..?

Monday, September 26, 2011

September 26, 2011


Pemberitahuan: Uncle adalah peminat YUNA. Mengutuk YUNA adalah sama seperti mengajak uncle bertumbuk...!

Huh? Kenapa tiba-tiba macam ni...? 

Semalam uncle diberi tahu oleh NISA KAY yang YUNA telah mentioned tentang blog uncle ni dalam Twitter beliau...
.
.
.



 ...dan 3 minit telah diambil untuk sedarkan uncle dari PENGSAN...!

Sunday, September 25, 2011

Saturday, September 24, 2011

September 24, 2011


Sorry, no caption for today... Uncle *Bangkrut idea sudah...
(*Bangkrut = Bankrap)





Terima kasih EG sebab review blog uncle tempoh hari... Kamu cool!

Friday, September 23, 2011

September 23, 2011


Using Skype for video conferencing between Mr Norhadi is easy!
Whaa... macam ni kerja dari rumah je, lah! Pakai kain pelikat pun orang tak tahu!

Thursday, September 22, 2011

September 22, 2011


Confirm dapat bala...!





Tak sangka muka uncle boleh jadi Wordless Wednesday di blog MAS SAARI semalam...! Kira review yang paling pendek! Cool! BTW, setakat ni uncle pernah sekali je buat WW iaitu pada 22 Jun 2011.

Wednesday, September 21, 2011

September 21, 2011


Kerusi hebat ini buat uncle rasa seperti 'Tuan Direktor'!
(Psstt, kerusi uncle yang sebenar macam kerusi plastik kedai mamak tu, je. Huhuhu...)

Tuesday, September 20, 2011

September 20, 2011


Hantu Bonceng...? 




Terima kasih buat EKYNBUBBLY kerana review blog uncle semalam! Uncle suka! Untuk FIRDAUS aka FREAKY, uncle baru perasan ada entry INI.... Sebenarnya kan, uncle pun tak tahu bila uncle ke London... Ha ha...! Jom group hug...!

Monday, September 19, 2011

September 19, 1011


Shisha is 200 times worse than a cigarette? (Read HERE)
Nasib baik uncle tak merokok...

Sunday, September 18, 2011

September 18, 2011


Heavy rain, strong winds but no lightning. Nasib baik dah tua... kalau budak-budak, dah lenjun mandi hujan...!

Saturday, September 17, 2011

September, 17, 2011


 5:34 am: I told my wife I'd have to work late... Sebenarnya dok blogwalk sampai pagi...!
(Mintak-mintak lah dia tak baca entry ni nanti...)

Friday, September 16, 2011

Thursday, September 15, 2011

September 15, 2011



Does this describes me? No lah...!




Terima kasih EIZA GREENAPPLEKU sebab review kan blog ni... Uncle suka! Juga kepada DILLA OH LALA yang dah lama review, cuma uncle terlambat nak ucap thank you. (Lupa la tu... maklum lah kan, orang tua...) Jom group hug semua!

Wednesday, September 14, 2011

September 14, 2011


Blogging from the big screen! It's Awesome!
(Sorry, masih sibuk nak blogwalk!)






Terima kasih LITTLE BLUEBIRD kerana review yang sweet!
Dan juga pada BITT... Beza kamu dengan uncle ialah, kamu sangat sweet! Click SINI.

Tuesday, September 13, 2011

September 13, 2011


"Sengaja aku mewakilkan senyum ku...."



Sorry folks, tak sempat nak blogwalk sehari dua ni.... Busy gila!!

Sunday, September 11, 2011

September 11, 2011


"Me as a chauffeur" Hati tak senang nak biarkan *gadis-gadis ni beraya berjalan kaki tanpa pengawasan orang dewasa. Biarlah uncle bertugas sebagai driver mereka... (*anak-anak dan anak-anak jiran tetangga)

Friday, September 9, 2011

September 9, 2011


A very soothing bamboo pathway at Alamanda, Putrajaya. (...dan dagu berlapis itu adalah bukti uncle menyambut Hari Raya secara rakus tahun ini...)

Thursday, September 8, 2011

September 8, 2011


Eh? Where is everybody? Am I late for the PM's Seri Perdana open house...?

Wednesday, September 7, 2011

September 7, 2011


"Roti telur bawang jangan lupa cili potong, satu!"
"Siaaapppp...!!!"

Tuesday, September 6, 2011

September 6, 2011


Terlalu banyak ketupat dan rendang membuatkan makanan segera kelihatan lazat...

Saturday, September 3, 2011

Thursday, September 1, 2011

September 1, 2011


"Old but still standing...!" Maksud uncle gitar tu lah, bukan uncle...!


(Gitar tu wujud zaman uncle rock lagi, zaman remaja...)