Followers

Thursday, June 30, 2011

June 30, 2011

I love 'mi goreng kantin sekolah'.
Mi + rencah + sawi = PERFECT!

Wednesday, June 29, 2011

June 29, 2011

It has arrived! The coolest book ever! CATATAN NIZAM SANI


...and mine had his signature on it! (Jangan iri..!)

Tuesday, June 28, 2011

June 28, 2011

"Olololooo...."
In other words, 'Buang tebiat...!'

Monday, June 27, 2011

Sunday, June 26, 2011

Saturday, June 25, 2011

June 25, 2011

Guest #28

Uninvited guest... I think I'll name her 'Twitter' (jinak la pulak)

Thursday, June 23, 2011

June 23, 2011

Introducing... my lunch. Sengkek ni. Siapa sudi belanja...?


Terima kasih kepada ROTI KAYA.com kerana review blog ini. Sangat suka! Juga kepada AYU / CITARASA RINDUAN, betol ke uncle ni paling mudah untuk difahami...? Hehe... Terima kasih...! Meh group hug semua!

Tuesday, June 21, 2011

Monday, June 20, 2011

June 20, 2011

JERAWAT begins at 42..?
Jerawat pemanis atau jerawat mabuk bercinta...?



SESI LEPAK
Lepak dengan CIKLI / Laman Muhandis sambil mengumpat Brutalsolo...!
Terima kasih bro kerana buah tangan keropok yang terbaik! Kirim salam pada 'Kajol' dari kami sekeluarga!

Sunday, June 19, 2011

Saturday, June 18, 2011

June 18, 2011

'Report card day' (Uncle dulu pernah sain report card sendiri, SEKALI je! Ha ha!)


TAMBAHAN: Uncle happy sangat sebab minggu lepas uncle telah 'naik pangkat'. Terima kasih SERGEANT KERORO sebab naikkan pangkat uncle kepada 'Keron Highest Council'

Thursday, June 16, 2011

Wednesday, June 15, 2011

June 15, 2011

"Baki wang anda tidak mencukupi..."
CHEH!

Terima hadiah!

1) Semalam uncle terima hadiah T-shirt dari MOMMYFARA sempena jadi follower dia yang ke #111...! Tengok SINI untok design t-shirt yang lain... Ya! Uncle kempis kan perot masa bergambar tu...!

2) Nak menzahirkan rasa tak puas hati pada blogger SUHA sebab dia singkirkan uncle dari senarai 'Katak Setia'nya...! Huh...!

Tuesday, June 14, 2011

June 14, 2011

Sorry guys! Unable to blogwalk due to my very busy schedule...
Uncle akan 'balas dendam' sebaik kesibukan reda..!

Monday, June 13, 2011

June 13, 2011

School starts today, traffic jam starts today, stress starts today...!

Sunday, June 12, 2011

June 12, 2011

2:43 in the morning. I just came back from the movie SUPER 8.
Guys, trust me... Go and watch it...!

Saturday, June 11, 2011

June 11, 2011

Tepat sekali! You guessed it right, I'm at a wedding...!

(Terima kasih pada QASEHRAIHAN kerana review 'uncle rock' semalam... Apa lagi? Jom group hug!)

Friday, June 10, 2011

June 10, 2011

'Old habits die hard' I love jajan...!
Now... where is my Cheezle..?


(Jutaan terima kaseh pada UMAR FARUQ kerana review blog ni dengan cool sekali. Juga sahabat hebat ku, KELLA, JI JI YU dan SYAIMZHEBATZ yang juga mentioned uncle kat your wonderful blog... ~ Meh sini kita group hug..!)

Thursday, June 9, 2011

June 9, 2011

Pagi-pagi tayar dah pancit... Dem!

(Terima kasih Republic Aku sebab anugerah SUPER DAD 69! Review yang unik~Yeay!)

Wednesday, June 8, 2011

June 8, 2011

Look at that old man behind me...!
Tak malu ke ambik gambar sendiri depan publik...? Cheh!
(Location: The Mall, KL)

Terima kasih LYDIA MIZA & SUNAH, sebab review blog uncle semalam! Kembang hidong seminggu!

Tuesday, June 7, 2011

June 7, 2011

Morning headache...! Nampak bintang, sudah!

(Kepada SCARLET O'HARA, Terima kasih kerana review blog ini.... Sangat terharu!!)

Monday, June 6, 2011

June 6, 2011

And now... I'm one of them...!
(Siapa punya turn pulak? Meh sini beratur...!)

Sunday, June 5, 2011

Saturday, June 4, 2011

June 4, 2011 ~ Definasi CInta

"The Reason to Breathe, What is LOVE without them..."

Uncle telah di tag oleh GB untok contest ni... Uncle tak boleh fikir lain selain famili bila bercakap tentang CINTA. Thanx GB kerana teringat kan uncle bila terjumpa contest DEFINASI CINTA ni dan thanx to Miszpathetic kerana contest yang creative ini...

Nak tag sapa, eh? Here goes...! Desire Queen / Si Cempaka Biru / Suha


Friday, June 3, 2011

June 3, 2011

"Masa mencemburui kita..."
I do not think I will be able to update my blog during my office hours latter on. So I'll do it right now from my bedroom...! MODE: Sangat sangat sangat sibuk...!

Thursday, June 2, 2011

June 2, 2011

Look! I'm on the NatGeo cover..!
(Location: National Geographic Store @ Lot 10, Kuala Lumpur)

Wednesday, June 1, 2011